خانه اخبار

چگونگی راه اندازی یک چادر حباب بادی در فضای باز

گواهی
کیفیت خوب چادر مصنوعی بادی برای فروش
کیفیت خوب چادر مصنوعی بادی برای فروش
نظرات مشتریان
سلام لینا، من خرگوش کردم، کیفیت خیلی خوب است. مونتاژ بسیار آسان بود. من با خرگوش بادی ما بسیار خوشحال هستیم و از شما دوباره در آینده سفارش می دهیم. ما برای تجارت شما آرزوی موفقیت می کنیم.

—— آنژ، استرالیا

من در کالیفرنیا هستم و این شرکت آنها خدمات عالی مشتریان عالی را ارائه می دهند و محصولی که خریدم عالی بود! من در تماس با Ember بودم و او شگفت انگیز بود تمام سوالات من به موقع پاسخ داده شد و سفارش من به موقع رسید و فقط چگونگی آن را در تصویر من از این شرکت دوباره در آینده استفاده کنید.

—— Tracie، ایالات متحده آمریکا

باید بگویم، این سفارش شگفت انگیز، کامل و خیلی بیشتر از 5 ستاره بود، سریع بود، رنگ ها را تغییر دادم و تغییرات با یک لبخند بزرگ فورا تغییر کرد. خیلی ممنون

—— اوری، اسرائیل

محصول با کیفیت خوب - همانطور که اعلام شده است. تحویل سریع. از برنامه Planet Inflatables دوباره استفاده کنید - comms خوب.

—— استیو، بریتانیا

شرکت مایل است با مشتری برای حل هر مشکلی کار کند. کیفیت محصول بسیار عالی است و شرکت با تعهدات تولیدی خود مواجه است. من این شرکت را به دیگر خریدارها توصیه میکنم.

—— رابرت ج. ماتسون، ایالت متحده

تامین کننده درخشان، ارتباطات بزرگ و کارکنان دوستانه. منتظر یک رابطه تجاری طولانی هستیم. یان :)

—— یان هووی، انگلستان

سلام امبر .. خیلی متاسفم تاخیر مدت زمان طولانی بود ستاره ها عالی هستند با تشکر از شما برای همه چیز و برای تحویل سریع. همه بهترین ها از Costas آلمان

—— کاستاس، آلمان

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

چگونگی راه اندازی یک چادر حباب بادی در فضای باز

چگونگی راه اندازی یک چادر حباب بادی در فضای باز

چادرهای حباب بادی چگونه و بادی کار می کنند

چادرهای حباب بادی از برزنت PVC و PVC ساخته شده است. برزنت به طور معمول حدود 0.6 میلی متر ضخامت دارد. یکی از مهمترین مزایای چادر حباب این است که آنها کاملاً ضد آب هستند. به طور معمول با چادر ، شما باید نوعی پوشش مانند تارپ را روی قسمت بالا قرار دهید تا مطمئن شوید از عناصر محافظت می کنید. مواد چادر حباب ، آن را کاملاً ضد آب ، و همچنین ضد حریق می کند.

هنگام خرید یکی از چادر خانه های حباب بادی ، یک دمنده و یک پمپ برقی دریافت خواهید کرد. شما پمپ الکتریکی را به شیر هوا از قاب سفید چادر حباب وصل می کنید و قاب سفید در طی 4 تا 5 دقیقه تورم می کند. دمنده برای باد کردن اتاق حباب با تورم سطح شفاف ، شما باید هوا را به طور مداوم اجرا کنید.

نحوه چادر حباب

1. بین پلاستیک یا سدی بین زمین و چادر حباب دراز بکشید.

2. چادر حباب را از بسته آن خارج کنید.

3. از خیمه بیرون بروید و آن را در امتداد سدی که روی زمین قرار داده اید گسترش دهید. شما باید آن را گسترش دهید و همچنین ممکن است که ممکن است.

4- بادگیر را به سمت درگاه کنار چادر حباب بچسبانید. این ایده خوبی است که به طور محکم دمنده و لوله پلاستیکی را به هم وصل کنید ، در غیر این صورت می تواند جدا شود.

5- مهم است که دمنده را به طور مداوم یا فواصل رها کنید. در غیر این صورت ، چادر حباب می تواند فروکش کند.

6. قاب سفید را با پمپ برقی سامل مخلوط کنید. قاب سفید نیازی به باد مستمر ندارد. هوا برای چند روز در داخل پرت نگه داشته می شود. اگر هوای کافی در آن وجود ندارد ، هوای بیشتری را درون آن قرار دهید.

7. هنگامی که شما با چادر حباب خود را به پایان رسید ، دمنده را جدا کنید. هوا آرام آرام از چادر حباب بیرون خواهد آمد. وقتی هوا تقریباً تمام شد ، فشار دهید تا مطمئن شوید که تمام شده است.

8- چادر را به همان روشی که برای خارج کردن از سیستم انجام داده و داخل بسته قرار دهید ، ببندید.

چیزهایی که باید در مورد چادرهای حباب در نظر بگیرید

1. توجه به این نکته ضروری است که برای کار کردن چادر حباب ، به برق نیاز خواهید داشت.

2. چادر حباب از یک ماده پلاستیکی شفاف ساخته شده است. مهم است که آن را تحت نوعی سایه تنظیم کنید. همانطور که تصور می کنید ، پلاستیک پاک نمی تواند از پوست شما در برابر اشعه UV دفاع کند.

3. هنگامی که چادر حباب تنظیم شده است ، باید روی یک سطح نسبتاً مسطح باشد. جلوگیری از صخره های تیز یک ایده عاقلانه است. چادرهای حبابی را می توان سوراخ کرد.

1. شیر را باز کنید ، قاب سفید را با پمپ الکتریکی باد کنید.

2. بادگیر را به طرف درگاه خیمه گنبدی حباب روشن با تور وصل کنید.

3. دریچه های هوا می توانند نیمه قفسه یا کاملاً باز باشند تا جریان هوای تازه در داخل اتاق حباب جریان پیدا کند.

میخانه زمان : 2019-09-12 11:28:27 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Planet Inflatables Ltd.

تماس با شخص: Mrs. Lisa Chan

تلفن: 86-20-86210174

فکس: 86-20-81001602

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)