خانه

Guangzhou Planet Inflatables Ltd.

نمایه شرکت

گوانگژو سیاره Inflatables با مسئولیت محدود واقع در گوانگژو، شرکت ما به محصولات بادوام، از desiging، تولید و فروش محصولات تورم اداری.

با تجربه فراوان در زمینه تولید تورم، ما انواع مختلفی از تورنمنت ها را تولید می کنیم، مانند چادرهای تورم، بازی های بادوام، تفریحات بادوام، محصولات تبلیغاتی بادوام، تورهای توریستی تعطیلات، بازی های آب و هوای بادی و تورهای تبلیغاتی PVC. همه این محصولات بادوام به مشتریان در سراسر جهان فروخته می شود.

بر اساس تلاش های بی وقفه ما خط مشی های تولیدی و خدماتی را برای مشتریان خود داریم و در عین حال، ثبات کیفیت خوب را تضمین می کنیم.

آیا شما بخش تبلیغات یک شرکت تجاری هستید؟ آیا شما یک طراح شرکت تبلیغاتی هستید؟ آیا شما در حال خرید و فروش تورهای خود هستید؟ دریغ نکنید که به ما بپیوندید، ما 100٪ از نیازهای سفارشی خود را برآورده می کنیم و به شما اجازه می دهیم تا با استفاده از دست های خود را با بادکنک ها آشنا کنید.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

سیاره Inflatables Ltd.

Guangzhou Planet Inflatables Ltd تاسیس شده در سال 2010، سازنده و صادر کننده حرفه ای است که با طراحی، توسعه و تولید محصولات قابل تورم مرتبط است. ما در گوانگژو واقع شده ایم، با دسترسی آسان به حمل و نقل. تمام محصولات ما مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت هستند و در بسیاری از بازارهای مختلف در سراسر جهان قدردانی می شود.

در حال حاضر حدود 30 متر مربع مساحت دارد و در حال حاضر 30 کارمند داریم که مجموع 10 دستگاه را تشکیل می دهند که رقمی سالانه آن بیش از 3000000 دلار است. امکانات مجهز و مجهز به سیستم کنترل کیفیت عالی در تمام مراحل تولید، ما را قادر به تضمین رضایت مشتری می کند.

Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Guangzhou Planet Inflatables Ltd. Guangzhou Planet Inflatables Ltd.
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

اروپای شرقی

خاورمیانه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : سیاره

فروش سالانه : 4 Million-5 Million

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

Main products: Inflatable LED decorations,Inflatable tent,inflatable photo booth,inflatable advertising

Location: Guangzhou, China

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب چادر مصنوعی بادی برای فروش کیفیت خوب چادر مصنوعی بادی برای فروش کیفیت خوب چادر مصنوعی بادی برای فروش کیفیت خوب چادر مصنوعی بادی برای فروش