خانه

Guangzhou Planet Inflatables Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Guangzhou Planet Inflatables Ltd شرکت ما در گوانگژو واقع شده است ، از طراحی ، ساخت و فروش محصولات بادی به محصولات بادی تبدیل می شود.

با تجربه فراوان در زمینه تولید بادی ، ما دسته های مختلفی از باد کننده ها را تولید می کنیم ، از جمله چادرهای بادی ، بازی های بادی ، پرش های بادی ، محصولات تبلیغاتی بادی ، تورم های بادی تعطیلات ، بازی های آب بادی و تورم های تبلیغاتی PVC.تمام این محصولات بادی در سراسر دنیا به مشتریان فروخته می شود.

بر اساس تلاش های بی وقفه ، ما سیاست های تولید و خدمات انعطاف پذیر برای مشتریان خود داریم و در همین حال ، ثبات کیفیت خوب را تضمین می کنیم.

آیا شما بخش تبلیغات یک شرکت تجاری هستید؟آیا شما طراح یک شرکت تبلیغاتی هستید؟یا آیا شما اجاره و فروش اجناس بادی خود را دارید؟دریغ نکنید که به ما مراجعه کنید ، ما 100 requirements نیازهای سفارشی شما را برآورده می کنیم و به شما اجازه می دهیم احساس ساخت تورم را با دست خود انجام دهید.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

سیاره Inflatables Ltd.

Guangzhou Planet Inflatables Ltd تاسیس شده در سال 2010، سازنده و صادر کننده حرفه ای است که با طراحی، توسعه و تولید محصولات قابل تورم مرتبط است. ما در گوانگژو واقع شده ایم، با دسترسی آسان به حمل و نقل. تمام محصولات ما مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت هستند و در بسیاری از بازارهای مختلف در سراسر جهان قدردانی می شود.

در حال حاضر حدود 30 متر مربع مساحت دارد و در حال حاضر 30 کارمند داریم که مجموع 10 دستگاه را تشکیل می دهند که رقمی سالانه آن بیش از 3000000 دلار است. امکانات مجهز و مجهز به سیستم کنترل کیفیت عالی در تمام مراحل تولید، ما را قادر به تضمین رضایت مشتری می کند.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

اروپای شرقی

خاورمیانه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : سیاره

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 400 Million-5000 Million

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

Main products: Inflatable arch, inflatable buoy, inflatable mirror ball, inflatable bouncy castle

Location: Guangzhou, China

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Guangzhou Planet Inflatables Ltd. گواهینامه ها چین Guangzhou Planet Inflatables Ltd. گواهینامه ها چین Guangzhou Planet Inflatables Ltd. گواهینامه ها چین Guangzhou Planet Inflatables Ltd. گواهینامه ها