پیام فرستادن
Guangzhou Planet Inflatables Ltd.
Guangzhou Planet Inflatables Ltd.
اخبار
صفحه اصلی /

چین Guangzhou Planet Inflatables Ltd. اخبار شرکت

آخرین شرکت جدید در مورد نحوه استفاده صحیح از صفحه پروژکتور فیلم بادی
2021/10/22

نحوه استفاده صحیح از صفحه پروژکتور فیلم بادی

صفحه نمایش بادی از جمله تجهیزات محبوب اجاره ای برای جمع آوری خانواده ، ایجاد تیم و استراحت در فصل تابستان است.اما نحوه تنظیم صحیح صفحه فیلم بادی موضوعی است که اکثر ما می خواهیم درگیر آن باشیم.   ecer({videoId:"pgra6htPwCg",idContainer:"#QUYFZpc"})   برخی از مشتریان نظر می دهند که طرح بسیار واضح نیست ، برخی بازخورد می دهند که دمنده بسیار سر و صدا دارد و برخی حتی نمی دانند چگونه صفحه نمایش فیلم بادی را به درستی منفجر کنند.در زیر گزارش آزمایش ما با چند دستورالعمل مفید است:   1. صفحه فیلم بادی را در حیاط پشتی خود باز کنید 2. صفحه پلاستیکی قابل حمل قابل حمل را توسط میله های پلاستیکی و طناب های ارائه شده ثابت کنید. 3. برای صفحه نمایش با نسبت 16: 9 ، فاصله بین صفحه بادی و پروژکتور 2.5-3 متر است.4. بهترین جلوه صوتی 3 متر با صفحه فیلم بادی فاصله دارد.زیرا صدای دمنده در فاصله 3 متری قابل فراموش شدن است. 5. کیفیت فیلم بستگی به لومن پروژکتور شما دارد ، هرچه لومن پروژکتور بیشتر باشد ، کیفیت فیلم بهتر است. 6. استفاده در محیط تاریک یا شب همیشه نتایج بهتری خواهد داشت.   لطفاً همیشه توجه داشته باشید که صفحه نمایش بادی باید در شب در فضای باز استفاده شود ، در حالی که بهترین مکان حیاط خلوت شما خواهد بود. آیا جزئیات بیشتری در مورد صفحه نمایش پروژکتور بادی ما لازم است ، آزادانه به ما اطلاع دهید. #صفحه بادی #صفحه پروژکتور #صفحه نمایش فیلم بادی #فیلمهای سینمایی #فیلمهای سینمایی #صفحه نمایشهای تورمی #صفحه نمایشهای بادی #قابل حمل  
آخرین شرکت جدید در مورد چرا برای تعطیلات آینده Chrismtas به یک جهان برفی با تورم ginat احتیاج داریم
2019/11/08

چرا برای تعطیلات آینده Chrismtas به یک جهان برفی با تورم ginat احتیاج داریم

جهان برفی غول پیکر با اندازه بزرگ با افراد خوشحال در داخل آن که می خندند و عکس می گیرند ، در تعطیلات کریسمس یک نمایش ویژه است. پس چرا ما برای غرفه خود نیاز به غرفه عکس برف غول پیکر جهان داریم؟ اگر یک شرکت اجاره خانه گزاف گویی هستید ، کاملاً به یکی از آنها احتیاج خواهید داشت. از آنجا که جهان برفی غول پیکر با تور در فضای باز ما در طول تعطیلات ایجاد کننده درآمد بسیار خوبی خواهد بود ، می تواند ضمن افزایش لبخند و خاطرات شاد به مشتریان ، به شما در افزایش درآمد و کسب درآمد بیشتر کمک کند. اگر شما یک مرکز خرید را اداره می کنید ، باید یک جهان برفی را نیز در نظر بگیرید. تونلی با قطر 4 متر قطر ، تک لایه و 2x2m برای تقاضای شما کاملاً مناسب خواهد بود. با وجود برخی از تزئینات عاشقانه ، و محصولات برجسته ای که مایل به تبلیغ آن هستید ، جهان برفی بادی به یک حباب صفحه نمایش تبدیل می شود و باعث جذابیت بازدید کنندگان می شود. علاوه بر این برای استفاده تجاری ، گلوبدهای برفی بادی با اندازه عمر بالا با قیمت مناسب ، بهترین استفاده برای همه ما است ، اگر بخواهیم یکی را خریداری کنیم و آن را برای تزئین حیاط خود در فضای باز قرار دهیم. سرگرم کننده و همچنین به یاد ماندنی برای یک گروه از افراد ، مانند اعضای خانواده ما و دوستان نزدیک ، گرفتن عکس گروهی در جهان برفی غول پیکر.
آخرین شرکت جدید در مورد چگونگی راه اندازی یک چادر حباب بادی در فضای باز
2019/09/12

چگونگی راه اندازی یک چادر حباب بادی در فضای باز

چادرهای حباب بادی چگونه و بادی کار می کنند چادرهای حباب بادی از برزنت PVC و PVC ساخته شده است. برزنت به طور معمول حدود 0.6 میلی متر ضخامت دارد. یکی از مهمترین مزایای چادر حباب این است که آنها کاملاً ضد آب هستند. به طور معمول با چادر ، شما باید نوعی پوشش مانند تارپ را روی قسمت بالا قرار دهید تا مطمئن شوید از عناصر محافظت می کنید. مواد چادر حباب ، آن را کاملاً ضد آب ، و همچنین ضد حریق می کند. هنگام خرید یکی از چادر خانه های حباب بادی ، یک دمنده و یک پمپ برقی دریافت خواهید کرد. شما پمپ الکتریکی را به شیر هوا از قاب سفید چادر حباب وصل می کنید و قاب سفید در طی 4 تا 5 دقیقه تورم می کند. دمنده برای باد کردن اتاق حباب با تورم سطح شفاف ، شما باید هوا را به طور مداوم اجرا کنید. نحوه چادر حباب 1. بین پلاستیک یا سدی بین زمین و چادر حباب دراز بکشید. 2. چادر حباب را از بسته آن خارج کنید. 3. از خیمه بیرون بروید و آن را در امتداد سدی که روی زمین قرار داده اید گسترش دهید. شما باید آن را گسترش دهید و همچنین ممکن است که ممکن است. 4- بادگیر را به سمت درگاه کنار چادر حباب بچسبانید. این ایده خوبی است که به طور محکم دمنده و لوله پلاستیکی را به هم وصل کنید ، در غیر این صورت می تواند جدا شود. 5- مهم است که دمنده را به طور مداوم یا فواصل رها کنید. در غیر این صورت ، چادر حباب می تواند فروکش کند. 6. قاب سفید را با پمپ برقی سامل مخلوط کنید. قاب سفید نیازی به باد مستمر ندارد. هوا برای چند روز در داخل پرت نگه داشته می شود. اگر هوای کافی در آن وجود ندارد ، هوای بیشتری را درون آن قرار دهید. 7. هنگامی که شما با چادر حباب خود را به پایان رسید ، دمنده را جدا کنید. هوا آرام آرام از چادر حباب بیرون خواهد آمد. وقتی هوا تقریباً تمام شد ، فشار دهید تا مطمئن شوید که تمام شده است. 8- چادر را به همان روشی که برای خارج کردن از سیستم انجام داده و داخل بسته قرار دهید ، ببندید. چیزهایی که باید در مورد چادرهای حباب در نظر بگیرید 1. توجه به این نکته ضروری است که برای کار کردن چادر حباب ، به برق نیاز خواهید داشت. 2. چادر حباب از یک ماده پلاستیکی شفاف ساخته شده است. مهم است که آن را تحت نوعی سایه تنظیم کنید. همانطور که تصور می کنید ، پلاستیک پاک نمی تواند از پوست شما در برابر اشعه UV دفاع کند. 3. هنگامی که چادر حباب تنظیم شده است ، باید روی یک سطح نسبتاً مسطح باشد. جلوگیری از صخره های تیز یک ایده عاقلانه است. چادرهای حبابی را می توان سوراخ کرد. 1. شیر را باز کنید ، قاب سفید را با پمپ الکتریکی باد کنید. 2. بادگیر را به طرف درگاه خیمه گنبدی حباب روشن با تور وصل کنید. 3. دریچه های هوا می توانند نیمه قفسه یا کاملاً باز باشند تا جریان هوای تازه در داخل اتاق حباب جریان پیدا کند.
آخرین شرکت جدید در مورد چگونه برای نصب و راه اندازی Inflatables؟
2019/01/18

چگونه برای نصب و راه اندازی Inflatables؟

1). لطفا محل کار را حتی صاف و صاف کنید. 2) قرار دادن در سطح زمین سطح. 3) برگه زمین را در منطقه ای که انتخاب کرده اید برای نصب انتخاب کنید. 4) بسته را با دقت باز کنید و از چاقو یا تیغه استفاده نکنید. 5) حذف واحد از کیسه ذخیره سازی به طور کامل آن را گسترش داد. 6) بسترهای زمین را در اطراف محیط نصب کنید 7) بستن زیپ فلپ در پشت دستگاه برای اطمینان از آن بسته است و امن است. 8). دمنده را به لوله وصل کنید، مطمئن شوید که Strap Velcro کاملا محکم است. 9) اطمینان حاصل کنید که دمنده ها با ولتاژ الکتریکی درست و پایدار ارتباط برقرار می کنند تا از سوختن بوجود بیاد؛ 10). سیستم های پایین تر نیاز به سرویس 20 آمپر دارد. 11) اسپرد واحدها به ویژه ستون برای کمک به تورم. 12) بعد از اینکه دستگاه به طور کامل پر شده است، تمام تردم را نگه دارید. 13) آیا بررسی ایمنی از دمنده، اسلاید و صعود را پوشش می دهد. 14) با باد بیش از 20 مایل در ساعت کار نکنید.
1